Get Adobe Flash player

Новини

 

Щодо формування наглядової ради

приватного акціонерного товариства

«Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство

промислового залізничного транспорту»

 

    Строк повноважень попереднього складу наглядової ради сплив ще у 2018 році. Відсутність можливості здійснення заходів, віднесених до компетенції наглядової ради, має негативний вплив на діяльність товариства.

    Повноваження єдиного акціонера приватного акціонерного товариства «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту» відповідно до його статуту здійснює Міністерство інфраструктури України.

    Статутом ПрАТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту» передбачено, що кількість членів наглядової ради становить п’ять осіб, три з яких призначаються акціонером –  Міністерством інфраструктури України – як представники держави, двоє обираються за конкурсом як незалежні члени наглядової ради.

Міністерство інфраструктури України, як єдиний акціонер, відповідно до Закону України «Про акціонерні товариства» має повноваження не тільки призначати членів наглядової ради, а й затверджувати положення про наглядову раду товариства та умови трудових договорів (контрактів) чи цивільно-правових договорів з членами наглядової ради.

    Станом на 08.04.2020 року у ПрАТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту»  відсутні затверджені положення про наглядову раду та умови трудових договорів (контрактів) чи цивільно-правових договорів з членами наглядової ради.

    На підставі вищевикладеного ПрАТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту» повідомляє, що станом на сьогоднішній день:

- наглядова рада товариства не сформована;

- товариством не здійснюється нарахування та оплата роботи членів наглядової ради.