Перейти до вмісту

Найважливіше завдання – збереження працівників

На часі найважливішим питанням для ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» є збереження трудового потенціалу підприємства.

Так, з метою матеріальної зацікавленості та забезпечення стимулюючого впливу на ефективність праці, забезпечення стабільної роботи Товариства та, зважаючи на значний особистий внесок кожного працівника у забезпечення діяльності міжгалузевого промислового залізничного транспорту України у складний період військового стану протягом 2023 року, кожен працівник Товариства отримав одноразове грошове заохочення. Найбільшу увагу приділено нашим працівникам робітничих професій, які отримали вищий відсоток нагороди, адже завдяки ним забезпечується перевезення вантажів наших клієнтів, підтримується технічно справний стан локомотивного парку та колійного господарства та забезпечується безпека руху.

Це відбулося за рахунок поліпшення фінансових показників Товариства та у зв’язку зі збільшенням об’ємів перевезень залізничним транспортом й відстою вагонів.

Крім того, ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» не зупинятиметься на досягненому та в подальшому працюватиме над збільшенням обсягів перевезень вантажів, маневрової роботи тощо, що в свою чергу впливатиме на покращення фінансового стану і працівників Товариства.