Перейти до вмісту

Повідом про корупцію

Шановний викривачу!

На цій сторінці Ви можете залишити коротку інформацію про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення працівниками ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною.

Звертаємо увагу, що повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно) та іншої інформації, яка ідентифікує заявника. Поля, позначені символом «*», заповнюються обов’язково. Повідомлення буде розглянуто, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. У разі недотримання вказаних вимог, повідомлення не розглядається. Також не розглядаються повідомлення, в яких містяться нецензурні або образливі вирази, погрози життю, здоров’ю чи майну працівників ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ», а також членів їх сімей. Текст таких повідомлень буде надсилатись до правоохоронних органів. Повідомлення підлягає перевірці в термін до 30 днів від дня його отримання уповноваженими на здійснення такої перевірки особами. Якщо в указаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення може бути продовжений до 45 днів від дня його отримання. Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається, у разі зазначення ним поштової адреси або електронної пошти.

  Інформація про особу заявника
  Інформація про особу, яка вчинила корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення
  Відомості про корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення


  Ми вдячні Вам за надану інформацію! Ваша інформація буде використана як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до вимог Закону України “Про запобігання корупції”.

  «Гаряча лінія» з питань запобігання корупції
  тел. +38 050 380 77 39
  e-mail: stopcor@mppzt.com.ua