Перейти до вмісту

Про нас


Приватне акціонерне товариство «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту» засноване у 1971 році під назвою Київ-Дніпровське об’єднане господарство залізничного транспорту.

Метою створення підприємства є забезпечення єдиного технологічного процесу перевезень вантажів на залізничному транспорті, звільнення виробника від невластивих йому функцій по маневровій роботі, навантаженню-розвантаженню вагонів та виконанню експедиційних операцій.

З метою приведення діяльності Товариства до вимог Закону України «Про акціонерні Товариства» наказом Міністерства інфраструктури від 22.04.2011 №65 перейменовано на приватне акціонерне товариство «Київ-Дніпровське МППЗТ», 100% акцій якого належать державі в особі Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

До складу Товариства входить 30 відокремлених структурних підрозділів (філій), розташованих у 17 областях України та м. Київ.

ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» здійснює взаємозв’язок із магістральним залізничним транспортом загального користування – 6 регіональними філіями Укрзалізниці та примикає по 64 її станціям.

ПрАТ «Київ – Дніпровське МППЗТ» надає транспортні послуги з перевезення вантажів від залізничних станцій примикання до фронтів вивантаження і навантаження, з маневрової роботи, з навантажувально-розвантажувальних робіт, послуги з будівництва та модернізації колійного господарства, метрологічні послуги та інші послуги, пов’язані  з перевезенням вантажів залізничним транспортом. Займає друге місце після Укрзалізниці в сегменті ринку транспортування промислових вантажів з часткою в 10 відсотків.


Серед підприємств, що обслуговуються філіями Товариства – більше 1000 підприємств, організацій та установ різних форм власності, що розміщені по території України: теплові та атомні електростанції, підприємства нафтопереробної та хімічної промисловості, цементні заводи, заводи по виготовленню залізобетонних виробів, домобудівельні комбінати, гранітні кар’єри, комбінати хлібопродуктів, елеватори, цукрові заводи та інші.

Матеріально-технічна база

– Тяговий та рухомий склад
– Колійне господарство
– Будівлі
– Ремонтна база

Київ-Дніпровське об’єднане господарство залізничного транспорту

МЕТА

Єдиний технологічний процес перевезень вантажів на залізничному транспорті

ОСНОВНИЙ ВИД ДІЯЛЬНОСТІ

Транспортне обслуговування підприємств і організацій

СТРУКТУРА

30 відокремлених структурних підрозділів (філій), розташованих у 17 областях України