Перейти до вмісту

Плідна робота полтавчан

Плідним виявилося літо 2023 року для працівників Полтавської філії. 

За весняний період та початок  літа колійниками філії замінено 333 дерев’яних шпали.  Активно проводилась робота з викосу трави та вирубки кущів. Хоча погода вносила свої корективи,  але заплановану комісійним оглядом роботу виконано. 

При виконанні завдань з оздоровлення колії відзначилися монтери: Віктор Шапочкін,   Вадим Трирог,   Володимир Зайцев та  Юрій Андрєєв.

Не відстає  від  полтавчан і Карлівська  дільниця. Дільниця не з легких  перш за все своєю протяжністю.  Довжина колій Карлівської  дільниці  складає  6545,20 м. Виконуючи  денні завдання карлівчани  не забувають привести у відповідний естетичний та  санітарний стан  будинок  диспетчера.  Дякуючи  допомозі  керівництва Товариства для  підтримання  будинку в  належному  стані  було придбано ливневі  ринви. Це  значно вплинуло на відведення  дощових потоків від  фундаменту старої будівлі.

Не пасуть задніх і машиністи. За допомогою коллег та друзів – Лубенської  філії  оперативно проведений зварювальний ремонт коллектора охолодження із заміною секцій на локомотиві  ТГМ-4 та надано практичну  й  теоретичну допомогу з обслуговування і ремонту локомотивного парку Полтавської філії.

Перед Полтавською філією в цей нелегкий час стоїть  багато завдань. Але ми  впевнені,  що завдяки дружному коллективу , взаємодії всіх підрозділів Товариства  та при професійному  керівництві всі  поставлені завдання будуть виконані.